55.009.10 - COMFORT LSL MEN - Moška bombažna srajca z dolgimi rokavi
17,04 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 0 | 0 | 405 | 653 | 158 | 46 | 76 |
| Prihod | 20001.08.26. | 50001.08.26. | 50001.08.26. | 50001.08.26. | 40001.08.26. | 10001.08.26. | 10001.08.26. |
5500910-S
5500910-M
5500910-L
5500910-XL
5500910-XXL
5500910-3XL
5500910-4XL
5500911-S
5500911-M
5500911-L
5500911-XL
5500911-XXL
5500911-3XL
5500911-4XL
5500922-S
5500922-M
5500922-L
5500922-XL
5500922-XXL
5500922-3XL
5500922-4XL
5500930-S
5500930-XXL
5500930-3XL
5500930-4XL
5500990-S
5500990-M
5500990-L
5500990-XL
5500990-XXL
5500990-3XL
5500990-4XL
Osnovni podatki
| Koda | 55.009.10-S |
| Model | COMFORT LSL MEN |
| Opis | Moška srajca klasičnega kroja, levi prsni žep, sedem gumbov spredaj, trije gumbi na manšetah, rezervni gumbi, vsi gumbi v barvi srajce, enostavno likanje in vzdrževanje |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1/1 |
| Neto teža | 0.30 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Moški, Twin model |
| Lastnosti | Enostavno vzdrževanje |
| Cut | Klasičen |
| Črtna koda | 8605025656342 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.37 x 0.3 m |
| Teža bruto kartona | 7.48 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620520000000 |
Podobni izdelki
blizu

